Aktualności Aktualności

Powrót

Piknik Nadleśnictwa Człuchów

Piknik Nadleśnictwa Człuchów

W dniu 02 września 2017 r. Koło Zakładowe SITLiD przy Nadleśnictwie Człuchów zorganizowało piknik o charakterze rekreacyjnym dla pracowników Nadleśnictwa i ich rodzin. Tematem przewodnim imprezy była ochrona przyrody, znaczenie lasów w codziennym życiu człowieka oraz rola leśników w pomnażaniu zasobów polskich lasów, naszego ogólnonarodowego dobra. Była to okazja do rozważań nad dotychczasowymi dokonaniami i planowanymi działaniami.

W pierwszej części dnia przeprowadzono VII Otwarte Mistrzostwa Nadleśnictwa Człuchów w wędkarstwie spławikowym. Dzięki przychylności Zarządu Koła PZW Człuchów mieliśmy możliwość zorganizowania zawodów na zbiorniku Jez. Miejskie Małe, za co serdecznie dziękujemy. Ostatecznie w zawodach udział wzięło 12 osób, które łącznie złapały 147 szt. ryb o wadze 5 615 g. Dodatkowe podziękowania kierujemy do Pana Kazimierza Januszewskiego właściciela P.H. „HOBBY” za partycypacje w kosztach nagród dla najlepszych wędkarzy.

Popołudniowa część pikniku odbyła się na terenie przyległym do wiaty edukacyjnej w Gozdnicy. Rozpoczęła się podsumowaniem wyników zawodów wędkarskich. Pracownicy i ich rodziny podzieleni na 3 zespoły rywalizowali ze sobą w szeregu konkurencji tj. paintball, kalambury, piłka siatkowa, leśny sprint, przeciąganie liny i jaka to melodia do godzin wieczornych. Ostatecznie wygranymi byli wszyscy uczestnicy imprezy, zarówno Ci biorący udział w poszczególnych konkurencjach , jak i kibice.

Zarząd Koła Zakładowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji niniejszej imprezy, a uczestnikom za obecność i dobrą zabawę. Liczymy na to, że piknik wpisze się w coroczny harmonogram imprez.

 

Przewodniczący KZ SITLiD

 

Piotr Łącki


Nadleśnictwa i inne

Kalendarz Kalendarz

październik 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4